CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ NASZYM DOŚWIADCZENIEM

DLACZEGO WARTO ZLECIĆ NAM REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ?

Markę GRAWERSTWO.NET charakteryzuje indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantujące obsługę zamówień na najwyższym poziomie.

Nasz Cel to najwyższa jakość na rynku i zadowolenie Klienta !

W swojej wieloletniej działalności współpracowaliśmy m.in. z takimi firmami jak: GOODYEAR, LOCKHEED MARTIN – PZL Mielec A Sikorsky Company, PANASONIC, HUSQVARNA,  STIHL, GILLETTE,  WENTWORTH TECH, ZELMER, CAN-PACK, Bank PEKAO SA, BRW, PGNiG, KIRCHHOFF, LEAR Corporation, ZIELONA BUDKA, CONTENUR oraz z wieloma firmami, instytucjami, służbami mundurowymi, kołami łowieckimi i placówkami kulturalnymi w zakresie grawerowania na maszynach CNC i LASER.

GRAWERSTWO.NET TO PROFESJONALNY DOSTAWCA PRODUKTÓW I USŁUG GRAWERSKICH.

Firma została założona w 1990 r. przez Jana Madejczyka – długoletniego pracownika WSK PZL Mielec i doświadczonego grawera. W 2007 roku powstała siostrzana firma założona z inicjatywy Bartosza Madejczyka (syna Jana) oraz Sławomira Kopka, która uzupełniła ofertę grupy GRAWERSTWO.NET o produkcje i usługi w zakresie precyzyjnej obróbki laserowej.

Dzięki rodzinnej pasji właścicieli, firma działa prężnie na rynku od 1990 roku, a inwestycje w najnowsze technologie otworzyły niemal nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia oryginalnych produktów.

Zlecając wykonanie usługi w naszej firmie masz gwarancję realizacji zamówienia z wykorzystaniem najnowszych technologii i profesjonalnego oprogramowania (CAD/CAM/CNC/LASER FIBER i CO2/SLA). W naszym zakładzie pracujemy na  specjalistycznych urządzeniach i maszynach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych w zakresie grawerowania precyzyjnego. Długoletnie doświadczenie (jesteśmy na rynku od 1990 roku) i wysoko wykwalifikowana kadra osób przyjmujących zamówienia, projektantów, programistów i operatorów gwarantuje, że otrzymasz

PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI !!!

DLACZEGO MY?

BOGATE DOŚWIADCZENIE
PASJA I ZAANGAŻOWANIE
PROFESJONALNA OBSŁUGA
NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY
WYSOKA JAKOŚĆ
PRECYZJA
KOMPLEKSOWOŚĆ
SZACUNEK

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!